Ceny benzinu a nafty ze včerejšího dne na čerpacích stanicích akceptující karty DFC.

NATURAL 95
37,30

průměrná cena

36,59

nejnižší cena

DIESEL
35,47

průměrná cena

34,36

nejnižší cena

O společnosti

Společnost DFC system je na trhu od roku 2009 a jejím posláním je poskytnout pohodlné a cenově příznivé řešení tankování pohonných hmot pro každého - od velkých spedičních společností po občany.


Základem systému DFC jsou dva typy tankovacích karet, se kterými zákazníci získají slevu na tankování PHM. První z nich, slevová karta DFC Bonus, je určena především občanům a firmám, které chtějí ušetřit na tankování pohonných hmot a nechtějí se vázat. Platba probíhá v hotovosti a hodnota nákupu je při placení snížena o poskytnutou slevu. Druhá, karta DFC Business, je určena pro firmy, kterým umožňuje pohodlně platit za nákup PHM a dalšího zboží na čerpacích stanicích a dává jim kompletní přehled o těchto transakcích v reálném čase. Systému DFC umožňuje také postpay platbu mýtného v ČR i v zahraničí.


Systém DFC je zároveň navržen tak, aby přinášel vyšší hodnotu vlastníkům čerpacích stanic. Těm přináší nové a věrné zákazníky za výhodnějších podmínek, než řešení konkurence a s možností odměny pro věrné zákazníky.


Novinkou v portfoliu společnosti DFC system je od roku 2014 monitorovací systém automobilů. Ten svým uživatelům umožňuje dokonalou kontrolu pohybu vozidel a díky online propojení na systém tankovacích karet také tvorbu úplné knihy jízd.

 

Kontakty