Ceny benzinu a nafty ze včerejšího dne na čerpacích stanicích akceptující karty DFC.

NATURAL 95
37,30

průměrná cena

36,59

nejnižší cena

DIESEL
35,47

průměrná cena

34,36

nejnižší cena

Pro čerpací stanice

Systém DFC nabízí čerpacím stanicím přístup k množství stávajících zákazníků systému, a to za velice výhodných podmínek. Oproti většině řešení konkurence jsou náklady na provoz systému poloviční. Terminály DFC navíc umožňují akceptovat zároveň bankovní karty, fleetové karty DKV, UTA a dobíjet kredit mobilních telefonů všech velkých operátorů.

 


Zkušenosti našich zákazníků


Ing. Aleš Kráčmar, Jednatel společnosti Albeva Morava s.r.o.
Ze zkušenosti mohu potvrdit, že akceptací karet DFC se na našich čerpacích stanicích zvýšil obrat. Nabízíme zákazníkům DFC kvalitní pohonné hmoty se slevou. Akceptaci karet DFC dalším čerpacím stanicím doporučuji. Uvažujeme o zapojení se do systému i jako vydavatelé.


Antonín Gašparec, Majitel čerpací stanice Gašparec s.r.o.
Kartami DFC jsem získal další zákazníky. Navíc ve srovnání s ostatními druhy fleetových karet je provoz karet levnější a tudíž pro nás výhodnější.


Ing. Petr Mühlfeld, Ředitel útvaru motorová paliva / Fuels Sales Director, UNIPETROL RPA, s.r.o.
Projekt DFC považuji pro nezávislé čerpací stanice za velice zajímavý. Jsem přesvědčen, že projekt DFC přináší přesně to, po čem většina vlastníků čerpacích stanic touží ,tedy opravdu finančně a technicky výhodný systém akceptace a provozování tankovacích karet. Akceptaci DFC doporučuji.


Jan Kaltenböck, Majitel čerpací stanice Hokal
Karty DFC jsme na naší čerpací stanici začali akceptovat mezi prvními. Věřil jsem, že systém přivede nové zákazníky. Předpoklad se brzy vyplnil. Získali jsme nové a věrné zákazníky, kteří nám přináší nemalý obrat. Navíc nemusíme za transakce kartami DFC platit takové poplatky, jako bývají u ostatních provozovatelů kartových systémů.